Reklam
Reklam

Gizlilik İlkeleri

www.ajansbalikligol.com internet sitesi gizliliğinizi önemle muhafaza eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için aşağıda sıralanan maddeleri okuyunuz.

www.ajansbalikligol.com  internet sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf ve sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir biçimde www.ajansbalikligol.com  internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

www.ajansbalikligol.com  internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. www.ajansbalikligol.com  internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve www.ajansbalikligol.com  internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

www.ajansbalikligol.com  internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz veya paylaşmaz.
www.ajansbalikligol.com  internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün hale getirilebilir.