31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere çok kısa bir süre kala DEVA Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hasan Kaplan, Viranşehir’de Kanaat önderlerini, Ceylanpınar’da ise esnafları ziyaret ederek sorunları dinledi.DEVA Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hasan Kaplan seçim çalışmaları kapsamında seçime son gün kala, son ziyaretini Viranşehir ve Ceylanpınar’da gerçekleştirdi. İlk olarak Viranşehir’de Kanaat önderleriyle bir araya gelen Kaplan, daha sonra Ceylanpınar’da esnaflarla buluştu.Kaplan, “Saha’da ki seçim çalışmalarımızı bugün Viranşehir ve Ceylanpınar ilçelerimizde tamamladık. Artık seçime 2 gün gibi çok kısa süre kaldı. Viranşehir’de Bölge’nin ileri gelen kanaat önderlerimize DEVA Partimizin Şanlıurfa için vizyon ve Projelerden anlattık. Daha sonra Ceylanpınar esnafımızla çeşitli istişarelerde bulunduk. Pazar günü yapılacak olan seçimde halkımızın iradesine güveniyoruz. DEVA Partisi Türkiye’nin Geleceğini İnşaa etmeye taliptir. Artık bu saten sonra söz milletindir. Sandıktan çıkacak halkımızın iradesi başımız gözümüz üstüne. Tüm Halkımızı DEVA Partisine oy vermeye ve Türkiye’nin Geleceğini birlikte İnşaa etmeye davet ediyoruz ”dedi.
Siyaset
Yayınlanma: 29 Mart 2024 - 23:39
Kaplan: Artık söz milletindir
DEVA Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hasan Kaplan Viranşehir’de Kanaat önderlerini ve Ceylanpınar’da esnafları ziyaret etti.
Siyaset
29 Mart 2024 - 23:39
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir