EYYÜBİYE- Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde zabıta ekipleri tarafından bir iş yerine yapılan denetimde son kullanma tarihleri geçmiş ve bozulmuş 2 ton tavuk eti ele geçirildi.Eyyübiye Belediyesi zabıta ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimler neticesinde bir işletmede son kullanma tarihleri geçmiş ve bozulmuş 2 ton tavuk eti ele geçirildi.Zabıta ekipleri tarafından İşletmeye gerekli cezai işlemler uygulanırken ele geçirilen ürünlerde imha edildi.
Güncel
Yayınlanma: 25 Ocak 2024 - 19:24
Urfa'da 2 ton bozulmuş tavuk eti ele geçirildi
Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde zabıta ekipleri tarafından bir iş yerine yapılan denetimde son kullanma tarihleri geçmiş ve bozulmuş 2 ton tavuk eti ele geçirildi.
Güncel
25 Ocak 2024 - 19:24
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir