Reklam
Reklam

Şanlıurfa'da 'çıplak vatandaş' şoku

19 Aralık 2021 - 19:16
TAKİP ETTAKİP ET

Şanlıurfa’da, çıplak bir şekilde sokakta yürüyen kimliği belirsiz şahsa ait yeni görüntüler ortaya çıktı. İlk olarak şehirlerarası yolcu terminalinde görüntülenen şahıs, bir işyerinin güvenlik kamerasına da takıldı. 16 Aralık akşamı sokakta görüldükten sonra sırra kadem basan şahsın neden çıplak bir şekilde sokakta yürüdüğü ise merak konusu oldu.

İlk olarak şehirlerarası yolcu terminalinde görüldü. Daha sonra kentin farklı noktalarında güvenlik kameralarına yakalandı. Onu görenler, o anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. 

Şanlıurfa, son 3 gündür sokakta çıplak bir şekilde yürürken görülen vatandaşı konuşuyor. Ne ismi biliniyor, ne de amacı… Ancak görüntüsü akıllara 1985 yılında çekilen ve başrolünde Şener Şen’in oynadığı ‘Çıplak vatandaş’ filmini getiriyor.

Şehrin birçok noktasında görülmüş

16 Aralık akşamı ilk olarak Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminalinde görülen çıplak vatandaşın kentin birçok noktasından geçtiği anlaşıldı. Çıplak vatandaşın, eski OSM hastanesinin yakınlarındaki bir işyerine ait güvenlik kamerasına takıldığı görüntüler ortaya çıktı. Ayrıca Mevlana Caddesinde yürürken, ŞUTİM’in önünde de cep telefonu kamerasıyla kaydedilmiş anları var. Bu görüntülerin ardından sırra kadem basan kişinin kim olduğu merak ediliyor.