Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir görevinden istifa etti.Resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda istifa ettiğini açıklayan Mustafa Cidir şunları söyledi:"2017 Yılından bu güne kadar yürüttüğüm AK Parti Hilvan İlçe Başkanlığı görevimden bugün itibariyle istifa ediyorum. Bugüne kadar benimle birlikte yol yürüyen,Emek veren tüm dostlarıma ve hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum..."
Siyaset
Yayınlanma: 07 Şubat 2024 - 19:21
AK Parti Hilvan İlçe Başkanı istifa etti
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir görevinden istifa etti.
Siyaset
07 Şubat 2024 - 19:21