Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde bir evde alev alan mutfak tüpü yangına neden oldu.Edinilen bilgiye göre, olay Akçakale ilçesine bağlı Süleyman Şah Mahallesi Dumlupınar Sokakta meydana geldi. İddiaya göre, bir evde alev alan mutfak tüpü yangına neden oldu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine intikal eden itfaiye ekipleri, olası bir faciayı önlenmesiyle yangını kontrol altına almayı başardı.
Asayiş
Yayınlanma: 27 Kasım 2023 - 20:44
Akçakale'de bir evde yaşanacak faciayı itfaiye önledi!
Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde bir evde alev alan mutfak tüpü yangına neden oldu.
Asayiş
27 Kasım 2023 - 20:44
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir