Türkiye 31 Mart’ta yerel yöneticilerini seçmek için sandık başına gitti. Ülkede bazı merkezler hariç çoğu yerde kazanan adaylar netleşti. Şanlıurfa’da Yeniden Refah Partisi’nin kazandığı kesinleşen, iki belediyeden biri olan Karaköprü ilçesinde başkan seçilen Av.Nihat Çiftçi, Merkez Seçim Ofisi’nde toplanan halka hitap etti. Seçim süreci boyunca kendilerine destek veren herkese teşekkür eden başkan Çiftçi, 2015 yılında Büyükşehir Belediyesi’ne geçmesi sonrası kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.
Siyaset
Yayınlanma: 02 Nisan 2024 - 09:09
Başkan Çiftçi: Toplum yararına işlemler yapılacaktır
Karaköprü Belediye başkanı seçilen Nihat Çiftçi, ilçede hizmetlerin devam edeceğini söyledi.
Siyaset
02 Nisan 2024 - 09:09
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir