Hilvan AK Parti Belediye Başkan Adayı Aslan Ali Bayık Ramazan Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajında birlik ve beraberliğin önemine değindi.Bayık yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:“Bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, sevgi ve hoşgörünün simgesi olan Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek bayramının tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum” dedi.“Ramazan ayı boyunca tutulan oruçlar, kılınan namazlar ve yapılan duaların kabul olması dileğimizdir. Bu vesileyle, aramızdan ayrılanları rahmetle anıyor, hayatta olanlara sağlık ve sıhhat diliyorum”
Güncel
Yayınlanma: 09 Nisan 2024 - 18:19
Bayık: Bayramlar hayatımıza değer katan birlik günleridir
Hilvan AK Parti Belediye Başkan Adayı Aslan Ali Bayık Ramazan Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajında birlik ve beraberliğin önemine değindi.
Güncel
09 Nisan 2024 - 18:19
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir