31 Mart yerel seçimlerinde DEM Parti'nin kazandığı seçim iptal edildi. 2 Haziran'da yeniden sandığa giden Hilvanlılar tercihini yeniden DEM Parti'den yana kullandı.2 Haziran 2024 tarihinde sandıktan büyük bir fark ile Zallzafer elde eden DEM Parti, bugün belediye çay bahçesinde tebrikleri kabul etti. Yoğun ilginin gösterildiği tebrik programında Hilvan Belediye Eş Başkanları Serhan Paydaş ve Garip Yeşil'e vatandaşlar tarafından büyük ilgi gösterildi.
Siyaset
Yayınlanma: 09 Haziran 2024 - 13:50
DEM Parti Hilvan'da tebrikleri kabul etti
31 Mart yerel seçimlerinde DEM Parti'nin kazandığı seçim iptal edildi. 2 Haziran'da yeniden sandığa giden Hilvanlılar tercihini yeniden DEM Parti'den yana kullandı.
Siyaset
09 Haziran 2024 - 13:50
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir