Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri öncesinde 4-5-6 Ocak 2024 tarihinde düzenlenecek olan “Şanlıurfa çalıştayına” davet. DEVA Şanlıurfa İl Başkanlığından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:“Kadim Şehrimizin değerli evlatları, sevgili DEVA gönüllüleri ve bu önemli şehirde görev yapan görsel ve yazılı basınımızın değerli emekçileri; Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Şanlıurfa İl Başkanlığımız tarafından 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri öncesinde 4-5-6 Ocak 2024 tarihinde düzenleyeceğimiz “ŞANLIURFA ÇALIŞTAYINA” davetlisiniz.Genel Başkanımız Sn.Ali Babacan’ın önderliğinde "Zaman ümitsizlik zamanı değil Türkiye için sorumluluk alma zamanı. Türkiye için demokrasi ve Atılım zamanı geldi. Türkiye için iyileşme zamanı başladı. Derdinize ortak arıyorsanız, biz devayız. Derdinize hızlı çözüm arıyorsanız, biz devayız.Bu nedenle ana teması “ŞANLIURFA” olan ve DEVA PARTİSİ İl ve İlçe Başkanlıkları ve yönetim Kurulunun görev ve yetkileri, komisyonlar ve çalışma gruplarının kamuoyuna duyurulmasının yanı sıra 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde izlenecek olan yol haritası ve seçimler öncesinde başta Şanlıurfa Büyükşehir olmak üzere hizmete susayan 13 ilçemizin aday adaylarının belirleme politikasının da içinde yer alacağı ŞANLIURFA ÇALIŞTAYINA davetlisiniz. katılımlarınızdan onur duyacağız.” DEVA Partsi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa IşıkTarih:4-5-6 /01/2024Yer: Hilton Garden Inn Toplantı Salonu Şanlıurfa Çalıştay Konusu: “ HER YÖNÜYLE ŞANLIURFA”
Siyaset
Yayınlanma: 03 Ocak 2024 - 22:29
DEVA'dan Şanlıurfa çalıştayına davet
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri öncesinde 4-5-6 Ocak 2024 tarihinde düzenlenecek olan “Şanlıurfa çalıştayına” davet.
Siyaset
03 Ocak 2024 - 22:29
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir