Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın spora ve sporcuya yönelik yatırımlarıyla hizmet veren spor kurslarında geleceğin şampiyonaları yetişiyor. Çeşitli dallarda verilen eğitimlerle hem spor alışkanlığı kazanan hem de zamanlarını sporla değerlendiren gençler, Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyor. Haliliye Belediyesi’nin lisanslı sporcular yetiştirdiği kurs merkezleri gençlerin hayalleri için mücadele ettiği adres oluyor.Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın spora ve sporcuya önem verilmesi yönündeki talimatlarıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sportif çalışmalarını devam ettiriyor. Her alanda gençlerin yanında olan Haliliye Belediyesi bünyesinde bulunan Aliya İzzetbegoviç Spor Merkezi ve Eyyüp Cenap Gülpınar Spor Merkezinde geleceğin genç sporcuları yetişiyor.
Spor
Yayınlanma: 10 Aralık 2023 - 16:37
Haliliye'de geleceğin genç sporcuları yetişiyor
Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın spora ve sporcuya yönelik yatırımlarıyla hizmet veren spor kurslarında geleceğin şampiyonaları yetişiyor.
Spor
10 Aralık 2023 - 16:37
EDİTÖR
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir