Şanlıurfa’da siyaset arenası iyi ısınmaya başladı. Aday adayları başvurularını yapmaya devam ediyor.Şanlıurfa’nın merkez Eyyübiye ilçe belediyesine talip olan eski başkan Mehmet Ekinci resmi başvurusunu yaptı. Eyyübiye ilçesine giderek başvurusunu yapan Mehmet Ekinci’nin dosyasını İlçe Başkanı Mehmet Moğal aldı.Başvuru sonrası açıklamada bulunan Mehmet Ekinci, “Kurucusu olarak Belediye Başkanlığı görevini ifa ettiğim Eyyübiye Belediye Başkanlık makamına, üyesi olduğum AK Parti’den aday adaylığı müracaatımı gerçekleştirdim. Rabbim bu yolda zorumuzu kolay eylesin. Başta Eyyübiyeliler, partimiz ve bizler için hayırlara vesile olsun. Niyetimiz hayır, akıbetimiz de hayır olacak inşallah. Tüm aday adaylarına başarılar diliyorum.”dedi.
Siyaset
Yayınlanma: 22 Kasım 2023 - 13:48
Mehmet Ekinci, Eyyübiye Belediyesi'ne talip oldu
Eyyübiye Belediyesi eski Başkanı Mehmet Ekinci, AK Parti'den Eyyübiye Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Siyaset
22 Kasım 2023 - 13:48