Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, Karaköprü’nün gelişiminde büyük bir rol oynayan bulvarlar ve yol çalışmalarına değindi. Geçmiş dönemde Şanlıurfa’ya ve Karaköprü’ye kazandırdığı yeni yollar, köprülü kavşaklar, bulvar ile 7’den 70’e her kesimin takdirini toplayan Başkan Adayı Nihat Çiftçi, Karaköprü ilçesi için hazırladığı ulaşım master planının önemine değindi. Kentlerin gelişiminin yolları ile olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Nihat Çiftçi, “Dönemimiz de Karaköprü ilçemizde bulvarımızın tamamını açmıştık. Yol medeniyettir, bulvarlar önemlidir. Açılan bu bulvarlar sayesinde Karaköprü’müz gelişti. Şu anda Atatük Bulvarı’ndayız. Yeşiloğlu bulvarı, Mehmet Hafız Bulvarı, ikinci 35, Adnan Menderes Bulvarı, Buluntu Hoca Bulvarı, Çardaklı Kaya Bulvarı. Bu bulvarların Karaköprü’müze getirdiği gelişim hepimizin gözleri önünde oldu. Biz önümüzdeki dönemlerde de yine yatırımcılarımıza yepyeni bulvarlar açacağız. Karaköprü’müzü birlikte geliştireceğiz. Yine yapacağımız çalışmalarla yeni mahallerinde şekillenecek. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”
Siyaset
Yayınlanma: 05 Mart 2024 - 19:38
Nihat Çiftçi: Kentlerin gelişimi yollar ile olur
Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, Karaköprü’nün gelişiminde büyük bir rol oynayan bulvarlar ve yol çalışmalarına değindi.
Siyaset
05 Mart 2024 - 19:38
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir