Şanlıurfa'nın Eyyübiye, Karaköprü ve Haliliye ilçesinde yapılan uygulamada, dilencilik ve seyyar satıcılık yapan yaşı küçük 6 şahıs yakalandı.Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünce ilçe merkezlerinde ana caddeler, kavşaklar, ışıklar, Balıklıgöl Platosu, cami ve hastane çevrelerinde Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleriyle beraber gerçekleştirilen uygulama neticesinde;15 kavşak ve trafik ışıkları kontrol edildi.72 kişi sorgulandı.Dilencilik ve seyyar satıcılık yapan yaşı küçük 6 şahıs yakalanıp Zabıta ekiplerine teslim edildi.
Asayiş
Yayınlanma: 17 Nisan 2024 - 20:28
Urfa'da dilencilik ve seyyar satıcılık yapan 6 çocuk yakalandı
Şanlıurfa'nın Eyyübiye, Karaköprü ve Haliliye ilçesinde yapılan uygulamada, dilencilik ve seyyar satıcılık yapan yaşı küçük 6 şahıs yakalandı.
Asayiş
17 Nisan 2024 - 20:28
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir