Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde kaçak çay ele geçirildi.Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar neticesinde; 150 kilo gümrük kaçağı çay ele geçirildi.Yine operasyon kapsamında 1 şüpheli şahıs 5607 SKM suçu kapsamında yakalanarak gözaltına alındı.
Asayiş
Yayınlanma: 14 Mart 2024 - 21:31
Urfa'da kaçak çaya el konuldu
Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde kaçak çay ele geçirildi. Operasyonda bir kişi gözaltına alındı.
Asayiş
14 Mart 2024 - 21:31