ŞANLIURFA- Şanlıurfa Harran Üniversitesi öğrencileri tarafından çekilen 'pandemi' ve 'deprem' konulu kısa filmler, 'Bir İçerde Bir Dışarda' ismiyle düzenlenen etkinlikte gösterildi. Güzel Sanatlar Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema (RTS) Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Ebru Okutan Akalın tarafından Mühendislik Fakültesi Amfi Salonunda düzenlenen gösterime Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Fatma Şebnem Yüksel Kuloğlu, RTS bölümü öğretim görevlileri, öğrenciler ve davetliler katıldı.Gösterimden önce konuşan Dr. Öğretim Üyesi Ebru Okutan Akalın, gösterilen filmleri çeken ikinci sınıf öğrencilerine teşekkür etti.'Bir İçerde Bir Dışarda' ismiyle düzenlenen etkinlikte gösterilen pandemi ve deprem konulu kısa filmler, izleyicilerin beğenisini kazandı.Gösterim, filmleri çeken öğrencilere teşekkür belgesi takdimi ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
Kültür-Sanat
Yayınlanma: 21 Mayıs 2024 - 11:47
Urfa'da pandemi ve deprem konulu kısa filmler, izleyicilerin beğenisini kazandı
Şanlıurfa Harran Üniversitesi öğrencileri tarafından çekilen 'pandemi' ve 'deprem' konulu kısa filmler, 'Bir İçerde Bir Dışarda' ismiyle düzenlenen etkinlikte gösterildi.
Kültür-Sanat
21 Mayıs 2024 - 11:47
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir