Vali Hasan Şıldak sosyal medya aracılığıyla yaptığı duyuruda sükûnet ve sağduyu hususlarına dikkat edilmesini istedi.Vali Hasan Şıldak, günlerdir yaptığı sağduyu çağrısını oy verme işleminin sona ermesinden itibaren yineledi. Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi'nde (GAMER) Seçim Güvenliği ile ilgili değerlendirmede bulunan Vali Şıldak yaptığı açıklamasında "Değerli Vatandaşlarımız, kısa bir süre sonra sandıklarda oy verme işlemi sona erecek. Bütün adaylardan ve vatandaşlarımızdan sonuçların açıklanmasından sonra sükûnet ve sağduyu içerisinde hareket etmelerini rica ediyorum. Özellikle muhtarlık seçim sonuçları ile ilgili her tür tartışma ve fevri davranıştan uzak durulmasını bekliyorum. Seçimleri hep birlikte huzur ortamı içerisinde tamamlayalım" ifadelerini kullandı.
Güncel
Yayınlanma: 31 Mart 2024 - 17:23
Vali Şıldak'tan önemli uyarı!
Vali Hasan Şıldak sosyal medya aracılığıyla yaptığı duyuruda sükûnet ve sağduyu hususlarına dikkat edilmesini istedi.
Güncel
31 Mart 2024 - 17:23
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir