VİRANŞEHİR- Viranşehir’de hasat sezonunun ardından ortaya çıkan anız yangınları hayatı olumsuz etkiliyor. Son olarak bugün YKS esnasında Yenişehir ilçesine bağlı okullar bölgesi yakınındaki tarlada anız yangını çıktı. Alevler Viranşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yanındaki Viranşehir Kaymakamlığına ait 3 seraya da sıçradı. Yangın dolayısıyla 3 sera kül olurken, öğrencilerini YKS için okullara getiren bazı veliler de araçlarını yangından son anda kurtardı.Olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri, uzun uğraşları sonucunda yangını kontrol altına alırken, polis ekipleri olaya ilişkin soruşturma başlattı.
Asayiş
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 14:33
Viranşehir'de Seralar Yanarak Kül Oldu!
Viranşehir’de çıkan anız yangını dolayısıyla Viranşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yanındaki Kaymakamlığa ait seralar yandı.
Asayiş
10 Haziran 2024 - 14:33
EDİTÖR
![Hasan Ray](https://www.ajansbalikligol.com/images/yonetici/2021/08/hasan-ray-2870.jpg)
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğan Hasan Ray, 2009 yılından bu yana profesyonel anlamda gazetecilik yapmaktadır. Daha önce Kocaeli'de yerel...
İlginizi Çekebilir